תריסים וסורגים

כל הפתרונות במקום אחד!

סורג שקוף

אם אתם מעוניינים להרכיב סורגים בחלון ובמרפסת הבית, אם אתם מעוניינים בסורגים דקורטיביים ובטיחותיים הבחירה הנכונה עבורכם היא סורג שקוף, לקבלת פרטים והצעות מחיר ללא תחרות צרו עימנו קשר ברגע זה!

סורג שקוף הוא הפתרון האידיאלי למי שמחפש סורגים בטיחותיים שיגנו על ביתכם מפני פורצים בלתי רצויים, אך עם זאת יהיו דקורטיביים ומודרניים וישתלבו במראה הכללי של הבית. קיימים סורגים שקופים מחומרים שונים, פלסטיק, זכוכית פולימרית שקופה ועוד.

אם אתם מעוניינים בפתרונות מיגון אסתטיים לבית, סורג שקוף הוא ללא ספק הפתרון האידיאלי עבורכם, לקבלת מידע נוסף והצעות מחיר חסרות תקדים מאנשי מקצוע איכותיים מכל רחבי הארץ צרו עימנו קשר באתר בהקדם האפשרי!

יתרונותיו של הסורג השקוף:
יתרונותיהם של הסורגים השקופים קשורים לעובדה כי בנויים עם מפתח הקיים בתוכם באופן דקורטיבי ונותן את המיגון המושלם תוך הקפדה על שמירה על היכולת לראות את הנוף ממול ללא פגיעה באסתטיות. יתרון נוסף של המוצר קשור לעובדה כי ניתן להתקין אותו באופן קבוע או נפתח לפי בקשת וצרכי הלקוח.

סורגים שקופים רבים משמשים כאמצעי מיגון ובטיחות מפני נפילה ממרפסות, מעקות במוסדות חינוך, בתי חולים וכדומה. הסורגים השקופים מבוקשים ביותר לדלתות כניסה, חלונות ראווה וכו. ניתן להזמין סורגים שקופים היות והם מאושרים על ידי חברות הביטוח כהגנה מפני פריצות.

מה מורכב הסורג השקוף?
סורגים שקופים מורכבים לרוב ממסגרת מתכת או אלומיניום ובתוכה משלבים חומר פולימרי שקוף בעל חוזק ועמידות גבוהים ביותר. ניתן להתקין אותה בצורה אופקית או אנכית לפי בחירת הצרכן.

אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים והצעות מחיר ללא תחרות מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום מכל רחבי הארץ, השאירו את הפרטים האישיים שלכם בטופס המקוון באתר עכשיו!

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin